top of page

Připravujeme

Last Rose of Shanghai.jpg

Obálka se připravuje

Weina Dai Randel - The Last Rose of Shanghai

V Japonci okupované Šanghaji jsou dva lidi z odlišných kultur svedeni dohromady osudem a láskou k hudbě...
1940. Aiyi Shao je mladá dědička a majitelka dříve populárního a okouzlujícího šanghajského nočního klubu. Ernest Reismann je nemajetný židovský uprchlík vyhnaný z Německa, outsider hledající útočiště ve městě, které se obává cizinců. Ztrácí téměř veškerou naději, dokud se nesetká s Aiyi. Když si Ernesta najme, aby hrál v jejím klubu na klavír, její vzdor vůči zvyklostem vyvolá senzaci. Díky jeho okamžité slávě se Aiyiin klub opět stane nejžhavějším místem v Šanghaji. Brzy si uvědomí, že je spojuje víc než jen vášeň pro jazz, ale jejich rozdíly se zdají být nepřekonatelné a Aiyi je zasnoubená s jiným mužem.
Jak se válka stupňuje, Aiyi a Ernest se ocitají rozděleni a jejich volba mezi láskou a přežitím je stále zoufalejší. Tváří v tvář zdrcující přesile se dá do pohybu řetězec událostí, které oběma navždy změní život.

Vyjde v září 2024

30739547.jpg

Obálka se připravuje

T. M. Frazier: Preppy: The Life & Death of Samuel Clearwater, Part One

Mysleli jste si, že Preppy je mrtvý... mysleli jste si to špatně.

Samuel Clearwater alias Preppy má rád motýlky, palačinky, šle, dobré přátele, dobrou zábavu, dobré drogy a dobrý sex.
Vypracoval se z hrozného dětství a žije život, jaký si vždycky představoval. Když potká dívku, narkomanku stojící nad propastí, zmítá se mezi city k ní a ochromujícím strachem, že by právě ona mohla ukončit život, který miluje.

 

Andrea Dre Capuletová je vyčerpaná a unavená.
Unavená z toho, že žije pro další dávku. Unavená z dělání věcí, ze kterých se jí obrací žaludek. Unavená z pohledu do zrcadla na odraz osoby, kterou se stala. Právě když se rozhodne se vším skoncovat, potká muže, který navždy změní běh jejich životů.
A jejich smrt.
Pro většinu lidí je smrt koncem jejich příběhu.
Pro Preppy a Dre je smrt jen začátkem.

Vyjde v září 2024

60461898.jpg

Obálka se připravuje

Sue Lynn Tan - Srdce slunečního válečníka

Po nebezpečné výpravě za osvobozením matky se Sing-jin opět daří v klidu domova. Její křehký klid je však ohrožen objevem podivné magie na Měsíci a znepokojivými změnami v Nebeském království, kde císař upevňuje svou moc. Sing-jin je sice odhodlaná vyhnout se vzrůstajícímu nebezpečí, ale objev šokující pravdy ji podnítí ke zrádné konfrontaci.

Sing-jin je nucena znovu uprchnout ze svého domova a spolu se svými společníky se vydává do neprobádaných zemí Nesmrtelné říše, kde se setkává s legendárními tvory a prozíravými panovníky, milovanými přáteli i zarytými protivníky. Spojenectví se mění rychleji než příliv a odliv a Sing-jin musí překonat zášť a nepřátelství z minulosti, aby si našla novou cestu vpřed a hledala pomoc tam, kde si to nikdy nepředstavovala. Když se říší přežene nevýslovná hrůza, musí Sing-jin odhalit pravdu svého srdce a prodrat se troskami - povstat proti zlu dřív, než zničí vše, co je jí drahé, a světy, které si zamilovala... i když si to vyžádá tu největší cenu ze všech.

Vyjde začátkem prosince 2024

44150974.jpg

Strážce Ztracených měst 8 - Legacy

Sophie Fosterová chce znát odpovědi. Ale po životě plném lží je někdy pravda tím nejnebezpečnějším objevem. I to nejmenší tajemství s sebou přináší novou děsivou odpovědnost.
A Sophie není jediná, kdo má bílá místa v minulosti nebo záhady kolem své rodiny. Ona a její přátelé jsou součástí něčeho mnohem většího, než si představovali - a jejich role už pro ně byly vybrány.
Každá vodítko je vtahuje hlouběji do spiknutí. Každá vzpomínka je nutí pochybovat o všem - zejména o sobě navzájem. A čím urputněji bojují, tím více se stírají hranice mezi spojenci a nepřáteli.

Vyjde v polovině března 2025

Obálka se připravuje

59709309.jpg

Elizabeth Lim - The Dragon´s Promise

Princezna Shiori na smrtelné posteli slíbila, že vrátí dračí perlu jejímu právoplatnému majiteli, ale splnění tohoto slibu je nebezpečnější, než si kdy dokázala představit.
Musí se vydat do dračího království, proplétat se politickými intrikami mezi lidmi i draky, bránit se zlodějům, kteří po perle touží a udělají vše pro to, aby ji získali, a zároveň si pěstovat zdání dokonalé princezny, aby odradila ty, kteří by ji chtěli nechat upálit na hranici kvůli magii, která jí koluje v krvi.
Samotná perla není obyčejná věc; pulzuje zlovolnou mocí, v jednu chvíli Shiori přijde na pomoc a v další ji zradí - hrozí, že rozvrátí její rodinu a přetrhne nit osudu, která ji pojí s její pravou láskou Takkanem. Shiori bude muset sebrat veškerou sílu, aby ubránila život a lásku, o které tak tvrdě bojovala.

 

Vyjde na konci března 2025

Obálka se připravuje

28389306.jpg

Obálka se připravuje

Rock Hard (Sinners na turné 2) - Olivia Cunning

Před dvěma lety dal Sed Jessice ultimátum a ona mu zlomila srdce tím, že bez ohlédnutí odešla. Od té doby se na ni snažil zapomenout tím, že se vyspal s každou ženou, která ho chtěla. Není to nic platné. Sed Jessicu stále miluje. Když ji vidí pracovat ve striptýzovém klubu a sleduje všechny ty muže, kteří na ni zírají, přivádí to Seda k žárlivé nepříčetnosti. Jessica patří jemu. Vždycky patřila a vždycky bude.

 

Se zlomeným srdcem se Jessica rozhodla a ukončila jejich zasnoubení. Od té doby se na něj snaží zapomenout tím, že se mužům vyhýbá. Není to nic platné. Jessica Seda stále nenávidí a ví, že jedna žena nikdy neuspokojí jeho přebujelé ego ani neukojitelný sexuální apetit. Když jí nezbývá než vzít letní brigádu, kvůli níž je celé dva měsíce uvězněná v autobusu Sinners s tím neskutečně sexy blbečkem, je vzteklá - ale vášeň mezi nimi je žhavější než kdy dřív.

Sed a Jessica, uvěznění na léto v autobusu Sinners, znovu objeví miliony důvodů, proč to spolu nikdy neměli ukončit...

Vyjde na konci dubna 2025

bottom of page